Cabanas Bien Al Este

Belangrijkste voorzieningen

  • 34 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 3 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    De 1-slaapkamer Cabanas Bien Al Este Punta Del Diablo ligt op 15 minuten wandelen van Playa de los Pescadores en biedt gasten de mogelijkheid om te genieten van een solarium.

    Het Artigas Monument is binnen minder dan 1 km afstand gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Nationaal Park Santa Teresa, gelegen op 10 minuten rijden verderop.

    Cabanas Bien Al Este van 34 m² heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche. Badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Dit vakantiehuis heeft een eetgedeelte met een koelkast, een oven en keukengerei. Ethos - Punta del Diablo ligt in de buurt van deze 1-badkamer villa en biedt een ruime keuze aan Spaanse gerechten.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 11:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

    Kameropties bij Cabanas Bien Al Este Punta Del Diablo

    Cabanas Bien Al Este van 34 m² heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche. Badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Cabanas Bien Al Este Punta Del Diablo Faciliteiten foto Cabanas Bien Al Este Punta Del Diablo Kamer foto Cabanas Bien Al Este Punta Del Diablo Buitenkant foto Cabanas Bien Al Este Punta Del Diablo Andere info foto Cabanas Bien Al Este Punta Del Diablo Keuken foto Cabanas Bien Al Este Punta Del Diablo Natuur foto Cabanas Bien Al Este Punta Del Diablo Macro Details foto Cabanas Bien Al Este Punta Del Diablo Keuken foto Cabanas Bien Al Este Punta Del Diablo Voorzieningen foto Cabanas Bien Al Este Punta Del Diablo Natuur foto
    Bungalow met Uitzicht op het Strand

    Grootte: 34 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Cabanas Bien Al Este Punta Del Diablo

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Cabanas Bien Al Este Punta Del Diablo

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Uruguay

    Veelgestelde vragen

    • Heeft Cabanas Bien Al Este een keuken?
      Ja, in Cabanas Bien Al Este is een ingerichte keuken beschikbaar.
    • Is dit vakantiehuis huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar dit vakantiehuis.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van deze villa?
      Gasten van deze villa kunnen onder andere de Fortaleza de Santa Teresa (3 km), de Terminal Punta Del Diablo 2) en de Ambachtsmarkt van Punta del Diablo 1) verkennen.
    • Biedt Cabanas Bien Al Este spavoorzieningen voor de gasten?
      Degenen die in Cabanas Bien Al Este verblijven kunnen ontspannen dankzij een solarium.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Cabanas Bien Al Este Punta Del Diablo